+48 501 700 446

+48 22 353 74 33

+48 22 425 26 27

info@naturgreen.com


  • Witamy na stronie internetowej firmy NaturGreen, zajmującej się importem i sprzedażą preparatów z zakresu medycyny naturalnej, a także promującej profilaktykę zdrowotną.

    czytaj więcej


  • Nasze produkty są bezpieczne dla zdrowia i oparte w 100% na naturalnych składnikach. Posiadają certyfikaty dopuszczające je do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

    czytaj więcej


  • W ramach NaturClubu promującego zdrowy styl życia, chcemy przybliżyć Państwu zagadnienia związane z alternatywnymi metodami leczenia oraz profilaktyką, pozwalającą uniknąć poważnych schorzeń

    czytaj więcej

Bezpieczne produkty

Bezpieczeństwo
Stosowanie preparatów oferowanych przez firmę Naturgreen jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Są one w 100% oparte na naturalnych składnikach, co oznacza, że nie zawierają chemii, sztucznych konserwantów, ani innych szkodliwych substancji.

Produkty przygotowywane są pod ścisłym nadzorem i kontrolą, zgodnie ze standardami farmaceutycznymi GMP (Good Manufacture Practising), z uwzględnieniem specyficznych wymagań. Ilość zawartych w nich składników odżywczych została klinicznie potwierdzona.

Wszystkie produkty dostępne w sklepie są dopuszczone do obrotu na terenie Unii Europejskiej. Przeszły pomyślnie badania i procedury kwalifikujące, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami.

Jakość
Główną zaletą produktów oferowanych przez firmę Naturgreen jest jakość poszczególnych składników aktywnych, z których są one wykonywane. Pochodzą one od najbardziej znanych producentów i dostawców, m.in. z Nowej Zelandii, Malezji, Korei, Japonii, Chin, Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec.
Testy fizyczno - chemiczne i mikrobiologiczne wszystkich wykorzystywanych surowców są wykonywane przed rozpoczęciem produkcji każdej kolejnej partii wyrobów. Przeprowadza je akredytowane laboratorium europejskie.

FB