+48 501 700 446

+48 22 353 74 33

+48 22 425 26 27

info@naturgreen.com


  • Witamy na stronie internetowej firmy NaturGreen, zajmującej się importem i sprzedażą preparatów z zakresu medycyny naturalnej, a także promującej profilaktykę zdrowotną.

    czytaj więcej


  • Nasze produkty są bezpieczne dla zdrowia i oparte w 100% na naturalnych składnikach. Posiadają certyfikaty dopuszczające je do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

    czytaj więcej


  • W ramach NaturClubu promującego zdrowy styl życia, chcemy przybliżyć Państwu zagadnienia związane z alternatywnymi metodami leczenia oraz profilaktyką, pozwalającą uniknąć poważnych schorzeń

    czytaj więcej

Firma

Firma Naturgreen Sp. z o.o. jest importerem naturalnych suplementów diety. Produkty spełniają wszystkie normy UE, a część z nich posiada certyfikaty Naturland i EKO.

Przy doborze preparatów firma kieruje się przede wszystkim wysoką jakością i ich wszechstronnym działaniem na ludzki organizm. Mają one nieocenioną wartość w profilaktyce zdrowotnej chorób cywilizacyjnych i nie tylko. Są to produkty, które z powodzeniem mogą wspomóc osoby borykające się z typowymi dolegliwościami XXI wieku, wynikającymi z niedoborów w diecie oraz przebywaniem w zanieczyszczonym środowisku. Zmęczenie, stres, nadwaga, anemia, osłabione włosy i paznokcie, szybsze starzenie się organizmu – temu można zapobiec stosując naturalne środki. Pozbawione chemii i których skuteczność znajduje od dawien dawna swoje potwierdzenie.

Profilaktyka zdrowotna, oczyszczanie, odżywienie, regeneracja i poprawa odporności to słowa klucze komplementarnego systemu firmy Naturgreen, którego celem jest pomoc w przywróceniu człowiekowi naturalnego stanu homeostazy. Stanu, w którym cieszy się on dobrym zdrowiem. Fizycznym i psychicznym.

FB