+48 501 700 446

+48 22 353 74 33

+48 22 425 26 27

info@naturgreen.com


  • Witamy na stronie internetowej firmy NaturGreen, zajmującej się importem i sprzedażą preparatów z zakresu medycyny naturalnej, a także promującej profilaktykę zdrowotną.

    czytaj więcej


  • Nasze produkty są bezpieczne dla zdrowia i oparte w 100% na naturalnych składnikach. Posiadają certyfikaty dopuszczające je do obrotu na terenie Unii Europejskiej.

    czytaj więcej


  • W ramach NaturClubu promującego zdrowy styl życia, chcemy przybliżyć Państwu zagadnienia związane z alternatywnymi metodami leczenia oraz profilaktyką, pozwalającą uniknąć poważnych schorzeń

    czytaj więcej

Kawa Red Reishi

Umiejętność stosowania zbilansowanej, zdrowej diety jest sztuką. Sztuką jest także znalezienie właściwych produktów oraz odpowiedniej ilości czasu, by dietę tę systematycznie prowadzić. Niestety nie zawsze mamy pewność, że wybierane produkty zapewniają nam wystarczającą ilość składników odżywczych. Poza tym wiele z nich ulega degradacji podczas przygotowywania potraw. Zdrowa dieta powinna zatem polegać na dbaniu o dostarczenie wszystkich potrzebnych składników nie tylko poprzez pożywienie. Odpowiednio wzbogacą ją preparaty, których receptura opiera się wyłącznie na naturalnych komponentach.

Polecamy:

Kawa Red Reishi

Kawa Red Reishi

Kawa Red Reishi ma łagodny smak i zawiera w swoim składzie 2% wyciągu z czerwonych grzybów reishi (Ganoderma lucidum). Zachowuje ona pozytywne właściwości klasycznej kawy, dostarczając jednocześnie wartościowe substancje mineralne oraz przeciwutleniacze.

Poznaj nas bliżej

NaturMedic
Nasz sklep internetowy NaturMedic oferuje osobom zarejestrowanym niższe ceny na produkty oraz udział w atrakcyjnych promocjach.
Zarejestruj się teraz


Blog NaturMedic
Zapraszamy do lektury artykułów pogłębiających wiedzę na temat naturalnej suplementacji.
Przejdź do bloga


Infolinia medyczna

W przypadku wątpliwości dotyczących zastosowania lub też dobrania odpowiedniego preparatu do swoich potrzeb, zachęcamy do skorzystania z naszej infolinii medycznej.
Tel. +48 501 420 509
poniedziałek
9.30 – 11:30
19:00 - 21:00
czwartek
19:00 - 21:00

FB